SON DAKİKA

Tembelliğe davet eden festival!

DERNEKLERKÜLTÜR SANAT

Tembelliğe davet eden festival!

Bu haber 08 Temmuz 2019 - 12:16 'de eklendi ve 65 views kez görüntülendi.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan dünyanın ilk ve tek Hamak Festivali, 3-4 Ağustos tarihleri arasında Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleştirilecek. Hamak tutkunlarının bir araya geleceği festivalde, Bülent Ortaçgil ve Can Gox da akustik konserleriyle sahne alacak.

“Tembellik hakkınızı kullanın” sloganıyla, her yaştan kişiyi iki gün boyunca ağırlamaya hazırlanan festival, dinlenmeye ve eğlenceye davet ediyor. Organizasyon, uyku saatleri dışında program akışına göre atölyeler, konuşmalar, oyunlar, turnuvalar, müzik dinletileri ve gün batımı partileriyle hareketlenecek. Geniş yelpazeli bir içeriğe sahip etkinlikte, katılımcılar 3 Ağustos’ta Bülent Ortaçgil ve 4 Ağustos’ta ise Can Gox ile müziğe de doyacak.

Katılımcılar festivale hamaklarıyla gelebilirken, alanda da satışa sunulan çeşitli hamakları alabilecekler. Dışarıdan yiyecek ve içecek kabul edilmeyen etkinlikte, birbirinden lezzetli ve çeşitli ürünler festival alanında bulunan stantlardan temin edilebilecek. Tasarım ve sanat stantlarının da yer alacağı festivalde, çocuklar için de eğlenceli oyunlar ve etkinlikler olacak.

Photo Graphica organizatörlüğünde ve Nilüfer Belediyesi katkılarıyla gerçekleşecek festivalde, katılımcılar sorumluluk kendilerinde olmak kaydıyla festival alanı içindeki belli alanlarda hamak ya da çadırda konaklayabilecekler. 23 Temmuz 2019’a kadar devam edecek olan bilet ön satışlarının başladığı festivalin ücretleri ise; günlük 25 TL, kombine (2 gün) 50 TL olarak açıklandı. Kapıda giriş ücretleri ise günlük 30 TL, kombine 50 TL olacak.

Festival, doğa ile iç içe vakit geçirmek ve tembellik yapmak isteyen herkesi Balat Atatürk Ormanı’na çağırıyor. Detaylı bilgi için, ww.hamakfestivali.com adresi ve Bursa Hamak Festivali sosyal medya hesaplarından festival ile ilgili güncel haberler ve duyurular takip edilebilir.