SON DAKİKA

Tembelliğe davet eden festival!

DERNEKLERKÜLTÜR SANAT

7. Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı yapıldı

Bu haber 12 Ekim 2018 - 12:24 'de eklendi ve 222 views kez görüntülendi.

KalDer Bursa ve BTSO iş birliği ile düzenlenen “7. Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı” 11 Ekim 2018 Perşembe günü BTSO Konferans Salonu’nda iş dünyasının yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Konferansta; kuruluşların toplam kalite yolculuklarına önemli katkılar sağlayacak sürekli iyileştirme ile ilgili başarılı uygulamalar ele alındı. Konusunda uzman konuşmacılar firmalarında hayata geçirilen iyileştirme çalışmalarını, bu uygulamaların şirket verimliliğine ve karlılığına olan katkılarını katılımcılarla paylaştı.

Mükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı iki yılda bir özel kuruluşlar, kamu kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarında çağdaş kalite yönetimi anlayışının etkinlik kazanması ve yaygınlaştırılması amacıyla Bursa’da gerçekleştirilen bir faaliyet.

Konferansın açılış konuşmalarında KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ahmet Yıldız yer aldı.

Erdal Elbay; “KalDer kalite kavramını özel sektörün tekelinden çıkarıp, kamu kurumlarına cesaret vererek hızla onları da kalite dünyasına dahil etmiştir. Yaşam kalitesi dediğimiz kavram yine KalDer’in felsefesiyle toplumda yer edinmiştir. Bizleri bir araya getirenMükemmellik İçin Sürekli İyileştirme Konferansı’nı düzenlemekteki temel amacımız; iş dünyası için ortak bir bilgi paylaşım platformu oluşturmaktır” dedi.

Konferansta farklı kurumlar sunuşlarla iyi uygulamalarını paylaştı

Açılış konuşmalarının ardından gerçekleşen konferansta; TOFAŞ Dünya Klasında Üretim Müdürü Engin Aydın “Tofaş’ın Yalın Dönüşümü” BOSCH Tedarikçi Geliştirme Müdürü Haluk Gözüyılmaz “Tedarikçiden Müşteriye Mükemmellik” OYAK RENAULT Vites Kutusu Üretim Müdürü Gonca Dönmez “Günlük Atölye Yönetiminde 5S Uygulamaları” BEYÇELİK GESTAMP Eğitim ve Gelişim Yöneticisi Bahaddin Ersoy “Ekip Lideri Gelişim Programı” DOĞU PRES Kurumsal Gelişim Yöneticisi Asuman Güner “EFQM ile İç Süreçlerde yapılan iyileştirmeler” FARPLAS İnovasyon Direktörü İffet İyigün Meydanlı “Farplas İnovasyon Uygulamaları: İnovasyon İle Büyüme” TREDİN OTO DONANIM Üretim Müdürü Erdem Polat ve Yalın Üretim Kısım Müdürü Betül Demir” Etkin Operasyon Yönetimi” konulu sunumlarıyla bilgilerini paylaştı.

Konuşmacılarımıza, Sponsorlarımız; Aktaş Holding, Bizden Kahve, Coca Cola İçecek Doğuş Çay, Golf Dondurma, Unpa Pastaneleri,  Yankı Yemek’e ve AİESEC Öğrenci Topluluğu’na katkıları için teşekkür ederiz.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN