SON DAKİKA

Tembelliğe davet eden festival!

DERNEKLERKÜLTÜR SANAT

2018 Bursa Mükemmellik Ödülü Sonuçları Açıklandı

Bu haber 15 Nisan 2019 - 10:57 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.

2018 Bursa Mükemmellik Ödül süreci 13 Nisan 2019 Cumartesi akşamı
ödül sonuçlarının açıklanması ile sona erdi.

Çağdaş kalite anlayışının yaygınlaşması, kalite çalışmalarının teşvik edilmesi ve ödüllendirilmesi amacıyla 1998 yılından bu yana KalDer Bursa ve BUSİAD iş birliğinde yürütülen Bursa Mükemmellik Ödülü’nde 2018 yılı süreci tamamlandı.
2018 Bursa Mükemmellik Ödül süreci 25 Eylül 2018 Perşembe günü düzenlenen basın toplantısı ve ardından gerçekleşen paylaşım toplantısı ile başlamıştı. Sürecin başlamasıyla başvurular alınmış, ardından kuruluşların eğitimleri gerçekleşmiştir. Eğitimler sonrasında kurumların hazırlamış olduğu başvuru dokümanları, ödül sürecinde model ve değerlendirme hakkında eğitim almış deneyimli değerlendiriciler tarafından masa başında değerlendirilmiş olup 22 Mart – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında kurumlara saha ziyareti gerçekleşmiştir. Saha ziyareti sonrası değerlendiricilerin yaptığı son uzlaşım toplantı sonuçları Bursa Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulunda değerlendirilerek nihai kararı vermek üzere Bursa Mükemmellik Ödül Jürisi onayına sunulmuş ve ödül alacak kurumların belirlenmesi ile 2018 Bursa Mükemmellik Ödül süreci sona ermiştir.

Açıklanan Sonuçlara Göre;

  • ERDEM KAYA PATENT 2018 BURSA MÜKEMMELLİK BAŞARI ÖDÜLÜ,
  • LİMAK ULUDAĞ ELEKTRİK 2018 BURSA MÜKEMMELLİK JÜRİ TEŞVİK ÖDÜLÜ almaya hak kazandı.
    Ödüller sahneden KalDer Bursa Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, BUSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Buğra Küçükkayalar, Vali yardımcısı Mustafa Özsoy tarafından; Erdem Kaya Patent Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya ve Genel Koordinatörü Türkan Kaya ile Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’a takdim edildi. Törende Ritimİst grubu da sahne aldı.